Zamanlarının büyük bir kısmını okulda geçiren öğrencilerin mutlu ve huzurlu bir ortamda öğrenme sürecini tamamlaması ders başarısında oldukça etkilidir. Bu doğrultuda okullarda sağlıklı ve güvenli bir eğitim öğretim ortamı oluşturulması için gerekli koruyucu ve önleyici tedbirlerin aksatılmadan alınmasında sizlere destek olmaktayız. MEB’in 2018/10 okullarda güvenlik önlemlerinin alınması genelgesinde yayınlanan güvenlik görevlisine ait sorumluluklara sahip, tecrübeli 7/24 hizmet verecek seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Temizlik, kişisel sosyal sağlığın dayandığı bir temel olmanın yanında, toplum içinde yaşamanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Öğrenci ve çalışanlarınızın hastalıklardan korunması ve sağlıklı bir ortamda zaman geçirmesi için dinamik, deneyimli ve profesyonel ekibe sahip en iyi hizmeti verebilecek seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Cart