HAKKIMIZDA

Günümüz rekabetçi ortamında zaman ve planlama, başarı için en önemli etken…

Bu bağlamda doğru ekip, kıyaslama ve karşılaştırma opsiyonlarında, satın alma ve pazarlama süreçlerinde, en önemlisi seçkin tedarikçi ağı ve yasal mevzuata uygun hızlı çözümler önemli.

İster yeni kurumsallaşan eğitim kurumu, ister artık belli bir potansiyele ulaşmış kurumsal yapılar, doğru planlama, stratejisi belirlenmiş Ar-Ge, insan kaynakları yönetimi, satın alma, pazarlama, inşa ve doğru tedarik zincirleri ile sonuca ulaşabilmekte…

İşte tam bu noktada Edukonsept, insan merkezli, araştırma ve geliştirmeye dayalı sonuca odaklanmış profesyonel ekipleri ile A’dan Z’ye kadar olan tüm operasyonlarda iş geliştirmekte.

Özellikle eğitim kurumları başta olmak üzere, kurumların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için gerekli tedarikçi arayışlarında, en doğru tercihleri  doğru zaman ve doğru planlama ile sunan yenilikçi iş geliştirme platformuyuz.

İnsan kaynaklarından, öğrenci ve veli ekseninde kitle iletişim ve itibar yönetimine, mimari çözümlerden, istatistik yönetimine, lojistik ve güvenlik çözümlerinden, gıda üretimi ve eğitim kompleksi teknolojilerinden fiziksel mekan üretimine kadar olan süreçte, tedarik zincirlerinin tespiti ve talep edilen ürün ve hizmetin fayda zarar ve bedel araştırmalarının son kullanıcıya sunulması süreçlerini kurumlar için yönetiyoruz.

Misyonumuz

Özel öğretim kurumlarımızın çağdaş eğitim araçlarının gerektiği standart ve şartlara ulaşmasını sağlamak, verilen eğitimin yöntem ve araçlarının geliştirilmesi yönünde gerek kanun gerekse diğer mevzuat düzenlemelerine kurumsal çözümlerimizle bilimsel standartlara ulaşılmasını sağlamaktır.

Biz; Uygulanabilir ve sonuç odaklı projeler üreterek hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların sektörleri içinde rekabet güçlerini arttırmak, onları geliştirmek, sermayelerini doğru şekilde harcamaları için yön göstererek büyüme ve karlılıklarının artışında önemli rol üstlenmek için varız.

Sadece müşterilerimizin taleplerini karşılayan ve ötesine geçen ürün ve hizmetler sunmayı değil, işimizin, toplumumuzun ve gezegenimizin faydası için sürdürülebilir bir tedarik zincirinin gelişimine katkı sunmayı da taahhüt ediyoruz. Başarıyı paylaşmak, uzun vadeli sürdürülebilirlik ve büyümeyi garantilemek için bir zorunluluktur.

Vizyonumuz

Günümüz rekabetçi ortamında zaman ve planlama, başarı için en önemli etken… Bu bağlamda doğru ekip, kıyaslama ve karşılaştırma opsiyonlarında, satın alma ve pazarlama süreçlerinde, en önemlisi seçkin tedarikçi ağı ve yasal mevzuata uygun hızlı çözümler önemli. İster yeni kurumsallaşan eğitim kurumu, ister artık belli bir potansiyele ulaşmış kurumsal yapılar, doğru planlama, stratejisi belirlenmiş Ar-Ge, insan kaynakları yönetimi, satın alma, pazarlama, inşa ve doğru tedarik zincirleri ile sonuca ulaşabilmekte… İşte tam bu noktada Edukonsept, insan merkezli, araştırma ve geliştirmeye dayalı sonuca odaklanmış profesyonel ekipleri ile A’dan Z’ye kadar olan tüm operasyonlarda iş geliştirmekte. Özellikle eğitim kurumları başta olmak üzere, kurumların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için gerekli tedarikçi arayışlarında, en doğru tercihleri doğru zaman ve doğru planlama ile sunan yenilikçi iş geliştirme platformuyuz. İnsan kaynaklarından, öğrenci ve veli ekseninde kitle iletişim ve itibar yönetimine, mimari çözümlerden, istatistik yönetimine, lojistik ve güvenlik çözümlerinden, gıda üretimi ve eğitim kompleksi teknolojilerinden fiziksel mekan üretimine kadar olan süreçte, tedarik zincirlerinin tespiti ve talep edilen ürün ve hizmetin fayda zarar ve bedel araştırmalarının son kullanıcıya sunulması süreçlerini kurumlar için yönetiyoruz.

Bizim

Değerlerimiz

Beraber çalıştığımız kurumların, beklentilerini anlama, analiz etme, isteklerini karşılama gibi süreçlerde iş birliği sağlar ve bütünleşiriz.

Yasal ve mevzuat gereğince karşılıklı sözleşme yükümlülüklerimizin olması temel şartımızdır.

Kaynaklarımızı etkin şekilde yöneterek, tedarikçi noktalardan müşterilerimize kadar oluşan süreçlerin kalite standartlarına uygun, yenilenebilir ve performanslarının değerlendirilebilir olması vazgeçilmezimizdir.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Cart