Gelişen teknoloji ile beraber değişen pedagojik yaklaşımlar, yeni öğrenim metotları için fırsatlar yaratırken; öğrenci odaklı, aktif öğrenim mekanlarına doğru değişimi de hızlandırmaktadır. Günümüzde, online eğitim araçlarının yüz yüze öğrenim yöntemleriyle bir arada harmanlanarak kullanılmasından oluşan karma öğrenme yaklaşımlarıyla beraber öğrenen odaklı, farklı kullanım senaryolarına adapte edilebilir, teknoloji ile uyumlu, bireysel ve birlikte çalışmayı teşvik eden, dönüştürülebilir mobilyalara ihtiyaç doğmaktadır.

Edukonsept olarak; eğitimi yalnızca tanımlanmış mekanlar ile sınırlamayan, aktif öğrenme yaklaşımlarından ilham alan tasarımlarımızla eğitim kurumunun her köşesini bir öğrenme mekânına dönüştürecek efektif çözümler sunuyoruz.

Her yaş seviyesindeki öğrencilerimiz için tüm eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu okul, ofis ve eğitim araçlarının üretimini yapıyoruz.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Cart